Technické vynálezy byly vždycky můj koníček. Taky to tak u mě doma vypadalo. Můj pokojíček byl jako velká věda. Bylo tam opravdu mnoho věcí. A bylo mi tehdy asi osm nebo devět let a vůbec to nevypadalo, že tam v pokojíku žije nějaké dítě. Vypadalo to spíš jako nějaká laboratoř nebo nějaká pracovna. Já jsem ale taková už byla od malička. Moc mě to bavilo. Bavilo mě listovat knihami. A taky jsem moc ráda rozebírala nějaké věci. Technika byla můj svět. Třeba když byl rozbitý ovladač anebo televize, tak jsem se toho moc ráda chopila. Dala jsem si do rukou nějaký šroubovák anebo kladívko. Taky jsem potom rozbíjela věci. Ale ne rozbíjela jsem ty věci, které byly funkční. Někdy jsem dostala do rukou třeba rozbitý telefon anebo mobil. Starý starodávný retro telefon.

Technika je všude.

Ten jsem taky párkrát měla. Byla jsem dítě a ráda jsem vše jako opravovala. A musím říct, že je to opravdu zábava. Navíc technické vynálezy jsou tady pro všechny. A záleží jenom opravdu na vás, jaké si vyberete. Vždyť když to tak vezmete, taky mobilní telefony jsou velký technický vynález a pokrok. Například já si už nedokážu představit život, že bych neměla mobilní telefon.

Retro technika své doby.

Anebo notebook. Teď už se bez toho neobejdu. Já už telefon nebo ten mobil a notebook beru jako samozřejmost a pro mě to úplně normální a běžná věc. A věřím, že nejsem vůbec jediná. Teď mnoho lidí bere mobil jako samozřejmost. A tady alespoň vidíte, že technika nenechá nikoho chladným. Každý chce mít co nejdokonalejší techniku a nejlepší vynálezy. A já se tomu nedivím. Vždyť v dnešní době, ten, kdo nemá nějakou velkou techniku, tak je asi outsider. Já si to nemyslím, ale mnoho lidí ano, hlavně ty mladé ročníky. Mladí lidé chtějí mít všechno moderní a nejlepší. Myslím, že každý člověk má svůj skvělý tip na všechny vynálezy a každý má svůj vkus, což respektuji.