Asi nikoho z nás nepřekvapí skutečnost, že se kosmetický průmysl čím dál tím více rozšiřuje. Před pár lety existovalo dokonce až o polovinu méně kosmetických značek, než je tomu dnes. Nejen značky, ale také kosmetické trendy zažívají vývoj, který je neustálený. Spousta lidí se řídí tím, že to, co bylo in před měsícem, není in dnes. Mohli byste se totiž dopustit faux pas, které by vám nikdo jen tak neodpustil. To si jistě nikdo z nás nepřeje.
Kam byste si ale měli zajít, abyste měli ty nejlepší a nejkvalitnější produkty, které chcete a potřebujete?  Pokud se zeptáte nějakého fanouška kosmetiky, pravděpodobně vám v mžiku řekne svou oblíbenou značku kosmetiky. Každý vám ale poví úplně jiný název, což vám ve výsledku vůbec nepomůže a bude potřeba, abyste si udělali vlastní názor, což vás bude stát nejen čas ale i peníze. Něco takového ale určitě nikdo z nás nechce.
kulatá naušnice
Jestli je něco, co vám odpoví většina z dotázaných lidí, pak je to to, že jedním z nejlepších obchodů, který se zabývá kosmetikou, se jmenuje Superdrug. Bohužel se ale nachází v Londýně. Pro nás je to sice daleko, ale pro ty, kteří zde bydlí, je to něco, bez čeho by nedokázali žít. Nachází se totiž na každém rohu, což je určitě výhodné, protože když vám náhodou dojde rtěnka, nemusíte se vláčet přes celé město. Jestliže někdy navštívíte Londýn, rozhodně byste se do tohoto obchodu měli zajít podívat. Je sice na pohled obyčejný, ale za to vypadá velmi elegantně.
duhová růže
Jak poznáte, že už jste blízko? Jednoduše. Růžové tašky, které k nákupu každý dostane, rozhodně nejde přehlédnout. Možná si říkáte, proč zrovna Superdrug. Proč ne raději dm nebo Sephora? Každý si prostě řekne, že ten jeho oblíbený obchod nebo kosmetická značka je prostě tou nejlepší. Superdrug prodává ty nejznámější značky, které si může dovolit i obyčejný smrtelník, což je rozhodně skvělé. Dobrou zprávou je, že Superdrug má i online obchod, takže si v něm může nakoupit opravdu každý. Spousta značek, které lze v obchodě nakoupit u nás prostě neseženete.