Má to své velké výhody, nemusíte nyní po přestěhování platit vysoké a navíc neustále se navyšující poplatky za nájem v bytě, ale také kromě nájemného to jsou neustále se zvyšující poplatky za různé služby, jako je použití výtahu, úklid v domě a v jeho okolí, spotřeba energií, odvoz odpadků apod. Takže vlastní dům je zde skutečně dobrým řešením i z hlediska ekonomického, investujete v něm jen do toho co je potřeba a co vidíte, že potřebuje opravu. Ale nyní potřebujete jednak dopravit ze svých bytů nepotřebné věci, které se za dlouhé roky nahromadily, včetně již nechtěného nábytku do místního sběrného dvora.

dodávka terénní

A naopak, je potřeba váš nový dům vybavit nejen použitelným nábytkem starým, ale také zakoupeným novým. A nejen nábytek, také i vybavení kuchyní, koupelen je potřeba nakoupit a to rychle, zimní období se rychle blíží. To vše nakonec znamená odvozy a dovozy různých věcí na delší dobu. Stěhovací profesionální firmy jsou jednak drahé, jednak už mají plno svých zákazníků objednaných podstatně dříve. Tady se hledá velmi vhodné řešení a to z toho důvodu, že odvoz a dovoz uvedených věcí a zařízení není možný vlastními dopravními prostředky. Nemusíte hledat dlouho, stačí si potřebné vozidlo vypůjčit. Kde je tato možnost?

řidič dodávky

Například půjčovna dodávek vám zajistí ze svého vozového parku vozidlo, popřípadě i vozidla podle vašich potřeb. Potřebné vámi vybrané vozidlo může být i s profesionálním řidičem, dálniční známka může být jak pro Českou republiku, tak i pro Slovenskou republiku. To mohou například využít firmy pro nákup materiálu nebo zboží na Slovensku. Po dohodě může být vybraný dopravní prostředek jednak přistaven na určité místo nebo naopak odvezen zpět, což ušetří váš čas. Samozřejmostí je zákonné pojištění, ale také pojištění havarijní a to platné i pro cizinu. Pro stěhování můžete mít zapůjčený rudl, který tuto činnost výrazně usnadní. Také je zde možnost zapůjčení navigačního systému a po dohodě je možné si vybrané vozidlo zapůjčit v každé denní i noční době.