Rodiče přemýšleli, čím by své děti ocenili za hezké vysvědčení. Na jedné straně obdarovávat je vzácnými dary není tak docela výchovné, protože dítě se má učit pro dobrý výsledek a nikoli kvůli toho, že za dobrý prospěch přijde profit v podobě daru. Ale na straně druhé samozřejmě, kdo by nechtěl dítě tak nějak odměnit. Copak si to nezaslouží, když se věnovali intenzivně celý rok studiu opravdu zodpovědně? Ale jak děti odměnit? Pozvat dítě na pohár? Je to dostačující? Tak na večeři? To možná ocení dospělí, ale děti ani moc ne. Co třeba nějaký parádní výlet? To není špatný nápad, co říkáte? Navíc si to užijete společně, takže to bude taková příjemná brána k prázdninám.
lego panáčci

Vraťme se ovšem k našim virtuálním rodičům. Náhoda tomu chtěla, že tatínek surfoval po slevových portálech a našel tam úžasný tip pro děti jako stvořený. Za velmi výhodných podmínek návštěvu Legolendu v Německu. No není to naprosto úžasný tip? Které dítě nemiluje Lego? A který dospělý člověk by nemiloval Lego. Fantastická úžasná stavebnice, se kterou si hrají děti od tří do sta let.
 

Legoland určitě potěší i dospělé

Legolend v Německu byl postaven nedaleko Mnichova v roce 2002. Lokalita je nepochybně výhodná, protože je to blízko České republiky, proto se i Vaše rodina může přenést do světa fantazie. Určitě to bude jedinečný zážitek, který si budete přát brzy zopakovat.
lego duplo
Legolandy najdete v podstatě po celém světě. Nejproslulejší je samozřejmě v Dánsku, ale najdete je dokonce také v Kalifornii nebo na Floridě, v Malajsii, Dubaji, Japonsku nebo ve Velké Británii.
Dánský legolend je samozřejmě ten nejstarší, byl vybudován již v roce 1968.
Všechny parky jsou rozděleny tematicky.
Kde Vás je jen jednodenní výlet trochu málo. Není nic snadnějšího, než si zajistit ubytování se zvýhodněným vstupným přímo v prostorách Legolendu. Určitě to bude stát za to.