První společné bydlení mladých párů sebou přináší hned dva úkoly. Kde si bydlení vytvoří a čím jej vybaví. Nejjednodušší cestou je pronájem bytu či domku. Možná je rovněž jejich koupě. Nebo si vybudovat bydlení ve vlastním domě. Ať už se rozhodnete jakkoliv, vybavit svůj nový domov nábytkem bude potřeba v každém případě. A kolekce bytových doplňků zajistí, aby se v novém bydlení spokojeně žilo.

Bytové doplňky

Zařizování nové domácnosti si berou za své převážně ženy. Rády tvoří svůj nový domov s představou klidu a pohody, kterou vhodně zvolené bytové doplňky dodají. A jelikož mají ženy i větší cit pro barevnost, muži jim rádi tento úkol přenechávají. První úkol, který splnili a zajistili dovoz a umístění nábytku je splněn. Ideálním řešením bytové estetiky je dobře zvolená barevnost. Nejen stěn a podlah, ale i záclon a závěsů. Tak aby dobře ladily s odstínem dřeva, ze kterého je nábytek vyroben. Velkým pomocníkem bývá využití kvalitního dodavatele kolekce bytových doplňků. U kterého jsou odstíny všech nezbytných drobností, bez kterých by domácnost nefungovala, v požadovaných barevných valérech. Ať už to jsou ručně vyrobené stojany na květiny, odkládací police či dveřní madla. A pokud využijte služeb bytového designera, je možné si objednat i zakázkové doplňky v kombinaci dřeva, skla a nerezového materiálu.

Domov

Z něho je možno nechat zhotovit nerezové garnýže, na kterých se budou barevně sladěné závěsy opravdu vyjímat. Často jsou využity i šatní stěny, které často splynou z okolní stěnou. Jejich rukodělné zpracování zajišťuje bezhlučné otvírání a počet polic je možné zvolit podle vlastních potřeb. Na zakázku je možné nechat do prostoru mezi kuchyní a obývacím pokojem vyrobit masivní barový pult. Který lze doplnit vyvýšenými židličkami. Některé z interiérů vyžadují optické předělení. A tu lze využít stěnou skleněnou. Ta prostor nijak nezmenší a je možné na ni umístit vhodnou dekoraci. Dokonce do budoucna lze v kolekci bytových doplňků možné objednat i dětská bezpečnostní vrátka.