Jen málokdo by si v minulém století pomyslel, že to půjde až tak snadno. Sjednané půjčky a hypotéky pouze přes internet proto nejsou v dnešní době výjimkou. Je to zcela běžný a normální postup, který společnosti ještě více zdokonalily kvůli mimořádnému stavu nebo kvůli tomu, že lidé prostě jsou více doma a už se jim nechce nikam vycházet, protože si na tuto dobu už tak nějak zvykli a veškeré věci si zařizují přes internet.

Půjčku na pár tisíc, ale i hypotéku na miliony, to všechno se dneska dá sjednat z pohodlí domova. Občas může být těžké rozlišit od sebe lichváře a skutečné poctivce, ale naproti tomu můžete najít i velice solidní úvěry s optimálními podmínkami jako jsou nebankovní hypotéky fahd.cz.

počítač, stůl

Pro každého existuje nějaké řešení. Ať jste soukromá osoba a potřebujete si půjčit na zařizování bydlení nebo na splacení dluhů nebo jste podnikatel, který chce udržet své podnikání naživu, či se naopak rozrůstá a potřebuje investovat do nového zařízení a vybavení.

V případě spotřebitelů se jedná o spotřebitelské úvěry, které se mohou vyřešit klidně hypotékou. V případě podnikatelů se jedná o podnikatelské úvěry.

U obou variant se samozřejmě ručí nemovitostí. Jelikož se jedná o hypotéku, do zástavy můžete dát nemovitost jako je dům, byt, pozemek, ale třeba také administrativní budovu, halu, komerční objekt v případě podnikatelů, hotely, penziony a mnoho dalšího.

Dlouhá doba splatnosti je samozřejmostí. Může se jednat až o 30 let splácení. Důležité je, abyste dokázali splácet.

lidé porada

Další podmínky jsou velice mírné, často nevadí ani záznam v registru dlužníků a to jak v případě běžných lidí, tak v případě podnikatelů. Toleruje se i nízké daňové přiznání u firem a živnostníků.

Díky penězům můžete vyřešit dluhy a exekuce, ale také si cokoliv pořídit. Peníze nejsou na nic vázané, nedokládáte faktury ani účel, na co je použijete, takže je můžete využít naprosto podle libosti, u podnikatelů samozřejmě v rámci podnikání.