Už se vám pánové někdy stalo, že se vám nepostavil, když jste to nejvíc potřebovali a očekával se o vás ten nejlepší výkon? Pokud ano tak zavítejte k nám! Jste muž, kterému se již někdy v minulosti přihodila tato malá nehoda jako byl problém s erekcí, protože jste byl velmi nervózní? Ano nejste jediný komu se to již stalo. Na světě je opravdu velké množství mužů kteří pokud byste jim to sdělili tak s vámi budou soucítit. My muži musíme vždy držet při sobě a hlavně v takových chvílích. Nemusíte se navíc ničeho bát a vůbec si připouštět myšlenku, že s vámi již nikdy nic nebude. Vše se dá zajisté napravit o to nemusíte mít strach.

banán

Pokud má přijít na danou věc a vy ženu tolik neznáte tak si myslíte, že vše bude v pořádku jenže opak je pravdou. Prostě se vám najednou nepostavil a trapas je na světě. Psychika dokáže naše tělo velmi ovlivnit a najednou tělo reaguje, i když si myslíte, že je vše naprosto v pořádku. A pokud se vám ještě k tomu daná žena víc dokonce vysměje do očí tak se to ve vás natolik stáhne, že už nechcete žádnou dlouhou dobu vidět. Jenže se najdou i takové, které vás pochopí a vy se tak nebudete bát. Nebo jste snad ten typický workoholik, který do noci pracuje a místo pořádného jídla do sebe nalévá několik energetických nápojů?

brýle

Poté se nemůžete divit, že najednou žádný výkon není. Samozřejmě pokud by se vám dělo pravidelně tak to může zapříčinit i snížení mužského hormonu jako je testosteron. Pakliže budete mít nadále i několik týdnů nebo snad dokonce i několik měsíců problém s erekcí tak by bylo dobré vyhledat lékaře. Nemusíte se za nic stydět. Ale jestliže to je pro vás děsivá představa se s tím někomu svěřit tak můžete zkusit náš výrobek Eresin, a třeba své manželce ukážete ne jedno kolo, ale dokonce i tři za jednu noc. A to si pište, že vám sebevědomí velmi rychle vzroste, a vy tak zapomenete na tuto noční můru, která vás takovou dobu trápila, a ze které jste kolikrát ani pořádně nespali. Problém s erekcí a nervozita bude ten tam! Těšíme se na vás!