Pokud se zajímáte o svět financí, pak jste se možná v oblasti hypoték setkali s jedním termínem. Tím je americká hypotéka bez dokládání příjmů. Mnoho potencionálních žadatelů se tímto termínem nechá tak trochu zmást a vyžaduje, aby se jeho příjmy nezkoumaly žádným způsobem.

dohoda

  • Je to však možné?
  • Pokud se nad tím logicky zamyslíme, pak musíme uznat, že je to tak trochu nesmysl.
    • Nikdo z nás by přeci nepůjčil své peníze někomu, u koho by neměl jistotu, že mu je také vrátí.

Uvedený termín je tedy spíše informativní nežli upřesňující. Má zdůraznit rozdíl mezi bankovním a nebankovním poskytovatelem. Pokud totiž půjdete žádat o finanční pomoc do banky, pak se budete muset prokázat doložitelnými příjmy a podnikatelé daňovým přiznáním, které je dostatečně vysoké. U nebankovního poskytovatele je toto prokazování mnohem jednodušší. Zejména u podnikatelů, kteří mohou doložit své příjmy prostřednictvím přijatých a vystavených faktur. Pokud teprve začínají, pak je možné sdělit svůj záměr podnikání.

příjmy

Tolerance v mnoha ohledech

Americká hypotéka je založena na zastavení nemovitosti, ze které může její vlastník získat až sedmdesát procent z její odhadní ceny.

  • Je určena pro každého podnikatele.
  • Což znamená pro živnostníky a majitele malých i velkých firem.

Mnoho podnikatelů tímto způsobem řeší finanční situaci, protože půjčka z banky je složitá především při jejím vyřizování. Kromě toho je také nebankovního poskytovatele https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/americka-hypoteka-bez-dokladani-prijmu/ možná tolerance záznamů v registrech dlužníků. Je tedy zapotřebí jen dokázat, že nebude v budoucnu žádný problém se splácením a pak už nestojí v poskytnutí této finanční pomoci nic v cestě.

  • Splácet je možné po dobu až třiceti let.
  • Přičemž nic nebrání předčasnému splacení, které je prosto jakýchkoliv sankcí.