Dívky to řeší od puberty a někdy už i dříve. Jaké kalhotky a jakou podprsenku si nejlépe obléknout. Aby nebyly vidět švy, aby nečouhala ramínka, aby neprosvítala pod šaty nebo naopak prosvítala, případně dokonce vykukovala, když už byla tak drahá.

Mění se móda, mění se naše postava a ještě je to prádlo tak strašně drahé. Ale investice do něj se vyplatí, neboť bývá často součástí svádění Vašeho budoucího manžela, milence, mecenáše, který Vám ho pak pomůže financovat.
červené prádlo

Vybírat je dnes opravdu z čeho. Pryč jsou časy našich babiček, kdy se nosily bavlněné bombarďáky a podprsenky neurčitého tvaru. Nabídka spodního prádla je opravdu široká a více o aktuálních trendech se můžete dočíst na .

Nepatříte-li do skupiny žen, která chodí zásadně naostro a se spodním prádlem si hlavu nedělá, pak máte z čeho vybírat a čím Vaši postavu vylepšovat. Vhodné spodní prádlo totiž dokáže s Vaší postavou někdy udělat divy. Pak se ale ne vždy můžete svlékat před mužem. To raději sama za zavřenými dveřmi koupelny.

Co si pořídit?

· Podprsenka

Její koupě bývá nejsložitější. Se správnou velikostí Vám poradí zkušená prodavačka a nebojte se zkoušet různé střihy, než Vám sedne ten pravý. Každý výrobce má trochu jiné rozměry, vždy je dobré předem vyzkoušet.

· Kalhotky

Záleží na vkusu a postavě ženy, vybírat můžete z mnoha střihů a typů materiálů. Je dobré vlastnit vícero střihů, abyste je mohly používat pod oblečení podle potřeby – tanga, francouzské, brazilské, klasické, boxerky, ….
sexy modelka

· Korzet

Stáhne pas a zvýrazní prsa a udělá krásnou figuru do šatů.

· Body

· Košilka

Pro chladnější dny.

· Erotické prádlo

Pro společné intimní chvilky s partnerem skoro nezbytnost.

· Punčochy a podvazkový pás

Pro dámy, co rády ukazují nohy i za chladného počasí

· Stahovací prádlo