O zuby by měl každý z nás dbát jako o svoje zdraví. Jsou nedílnou součástí našeho života a jiné mít v životě nebudeme. Čištění zubů nás učili už od malička a jejich péči bychom neměli podceňovat. Zuby se mají čistit nejméně dvakrát denně, nebo po každém jídle. Pokud jste už v mládí nad celkovou péči o chrup zanevřeli, tak můžete mít v dospělosti velké problémy. Začnou se Vám tvořit kazy, zuby se začnou drolit, nebo bolet. V takovém případě neváhejte ani chvilku a registrujte se u zubaře na preventivní prohlídku.

Klinika

Nová zubní klinika Praha 10, Vás nyní příjme a pomůže Vám od Vašich kazů a bolestí. Tato klinika se zabývá preventivními prohlídky, ale také specializovanými zákroky. Tato klinika je také moderně vybavená a pracují zde pouze profesionální zubaři, kteří prošli dlouhou praxí. Prostředí kliniky je příjemné a pracuje zde velmi ochotný personál. Navíc nově přijímají pacienty a to bez rozdílu věku. Registrovat se tak můžete přímo na klinice, nebo si můžete registraci udělat přes internet. Poté, co dostanete termín, nebo se na nějakém domluvíte, tak dostane i přesný čas, kdy se máte dostavit. Tento čas je přesný a je potřeba ho dodržet. Po příchodu totiž jdete rovnou do ordinace a nečekáte žádnou frontu v čekárně. Navíc se můžete těšit na peněžní úlevy, protože klinika nově spolupracuje se všemi stáními pojišťovnami a to i s VZP a Maximou.

Klinika (2)

Navíc leží klinika na perfektním místě a dostanete se k ní pohodlně autobusem, nebo tramvají. Pokud pojedete autem, tak je dobré zaparkovat u obchodního centra Eden. Odtud to budete mít pouze 5 minut pěšky. Takže v případě toho, že budete mít celý den volno v práci, si můžete ještě po zubaři skočit na kafíčko do obchodního centra.

Jestliže máte nějaké problémy se zuby, tak se obraťte na tuto kliniku. Zaručeně nebudete litovat a hlavně se o Vaše zuby perfektně postarají.