Ráda nosíte klasický střih, nebo raději vysoký pas, který zakryje nedokonalosti po porodu, nebo brazilky či s krajkou? I během vašich dnů milé ženy, to můžete nosit tak, jak to máte ráda, bez toho, aniž byste se musela zcela přizpůsobovat vaší silné menstruaci. Vyberte si podle intenzity ochrany a noste to, co vás spolehlivě nezradí před protečením!

menstruace

Jakmile ženám nastanou jejich nejméně oblíbené dny v měsíci, udělají nálet na drogerii a kupují jednorázové hygienické potřeby o sto šest. Přemýšlely ale ty ženy někdy nad tím, že to, co je ochrání, se možná v přírodě nikdy nerozloží, díky plastům, které v sobě obsahují? Strašná to představa milí čtenáři, ale je tomu opravdu tak. Naštěstí se ale v poslední době začínají dít zázraky na tomto poli, především díky inovativním objevům, které ženám přináší jisté alternativy a ženy se díky bohu jimi začaly více obklopovat.

cyklus

Skvělou novinkou jsou menstruační kalhotky z nanovlákna, které rozhodně nepoužijete a nevyhodíte. Ale pěkně si je vyperete a můžete vesele používat dál, a to je právě, oč tu běží. Aby se nedělo to, že za sebou necháte velké množství nerozložitelného odpadu. Navíc se jedná o velice krásnou moderní věc, neexistují totiž pouze v jednom střihu, provedení a barvě, ale právě naopak, můžete si vybrat vy sama z toho, co upřednostňujete při běžném nošení, když nemáte svoje dny. Tyto kalhoty jsou naprosto spolehlivé a nemusíte se vůbec bát, že by vám protekly. Můžete si vybrat ze tří typů, podle toho, na jak silné krvácení je chcete použít. Jsou vyrobeny z tkanin, které jsou antimikrobiální, takže se vám rozhodně s nimi nic nestane, navíc působí i dezodorizačně, takže žádný zápach vás nebude také obtěžovat. V inkriminovaných místech jsou složeny z několika sacích vrstev, které právě dělají, to co mají, proto se na ně můžete spolehnout.