S elektro prvky se můžeme setkat v naprosto každé domácnosti. Je však pravdou, že ve valné většině těchto domácností nevěnujeme těmto prvkům jakoukoliv pozornost, protože jsou všechny téměř stejné – neutrální barvy splývající se stěnou, klasický čtvercový tvar. Co takto ale ozvláštnit interiér tím způsobem, že byste vyzkoušeli elektroinstalační prvky z dílny Schneider Unica , které jsou oproti klasice něčím opravdu zajímavé?

animace světla

Barvy lahodící vašemu oku

Bílá a béžová, to jsou ty nejčastější barvy vypínačů a zásuvek. Co takto fialová? Hnědá? Šedá, nebo snad okrově zelená? Je jen na vás, jaké barvy si do svého interiéru zvolíte. Někteří se je snaží ladit tak, aby to splývalo se zbytkem interiéru a tvořilo jeden dokonale sladěný a harmonizovaný celek. Jiný vsází na originalitu a volí méně tradiční barvy, které naopak trochu více vyčnívají a připoutají pozornost ještě před prvním použitím. Paleta barev, ve kterých můžete tyto prvky zakoupit, je opravdu obsáhlá a bezesporu si z ní vyberete i vy.

Nebojte se odvázat, ceny vám radost nezkazí

Dejte tedy jednou pro vždy sbohem staré nudné klasice a připlaťte si za něco luxusnějšího, zajímavějšího a mnohem zábavnějšího. Když již zmiňujeme cenu, tak určitě nelze opomenout fakt, že tyto speciální barevné prvky seženete za velmi podobné ceny, jako ty klasické. Připlatíte si maximálně pár desítek korun, avšak ten rozdíl je markantní. Nebojte se tedy zainvestovat do opravdu kvalitních prvků, které jsou o něco málo dražší, ale i tak se opravdu vyplatí. I samotná kvalita je na úplně jiné, mnohem lepší úrovni.

rychlý nápad

Vypínače, zásuvky a další elektroinstalační prvky Schneider Unica lze popsat pár trefnými slovy:

  • Originalita
  • Luxusní vzhled
  • Svěžest do interiéru
  • Kvalitní zpracování
  • Dlouhá životnost
  • Dostupné ceny