Muži mají vůči ženám obrovskou výhodu, jakmile se ocitnou v partnerství a mezi partnery je provozován sex, mají možnost v době nejsilnějšího erotického vzrušení a těsně před orgasmem pozorovat ženské tělo ve své přirozené kráse. Přiznejme si, že mužská těla, ačkoli mohou být sportovně založená a vypracovaná, nejsou tak krásná, jako těla ženská.

dívka na pláži

Na ženách obdivujeme zejména oblé tvary a různá zakřivení, která jsou pro mužské tělo tabu, například nádherně tvarovaná ňadra, široké boky, s nimiž lépe vynikne sexy pupík, krásný zadeček, stehna a lýtka a také ženská chodidla, jež mívají úzkou patu a jsou symetričtější a celkově přitažlivější. Pochopitelně nesmíme zapomínat na ženský obličej, ten se stal již ve starověku symbolem krásy, a je dodnes oblíbeným tématem malířské a sochařské tvorby.

dívka v posteli

Možná i právě proto, se muži velmi těší na sex, protože si chtějí užít naprosto přirozený pohled na něco nádherného, co sami u sebe v zrcadle nemohou pozorovat, a při masturbaci je to rozhodně neuspokojuje. Jenže co když se zájem o rozkoš z ženské krásy začne vytrácet, a spolu s ním i erekce? Takových jevů je dnes čím dál víc, čím dál více mužů si stěžuje na bolest hlavy, když by si partnerka ráda užila rozkoše, zatímco ještě před třiceti lety to bylo právě naopak. Co za tím vězí?

Vinu hledejme v současném životním stylu, hektické době a s tím související chronickou formou stresu. Ačkoli máme k dispozici technické vymoženosti o kterých se našim předkům ani nesnilo, nedovedeme je plně využít ku prospěchu všech. Problém je hlavně v morálce některých lidí, která techniku obrací proti nám, čímž se zvyšuje procento stresových situací.

Chcete-li dnes uspět s erekcí, nežli Viagru bez předpisu, obraťte svou pozornost na adaptogenní bylinky, které pomáhají snížit vliv stresu (nejen) na erekci, upravují ztracenou hormonální rovnováhu a napomáhají ve zdravém životním stylu bez vedlejších účinků.