Znáte smysl únikové místnosti, ze které je potřeba dostat se ven ještě předtím, než vám uplyne časový limit? Pokud jste ještě neměli tu možnost ocitnout se přímo v ní a ponořit se do záhad, které vás v ní čekají, neváhejte vstoupit do escape room Hradec Králové Enigma escape a vrhnout se do řešení všech otázek, na které je potřeba najít správnou odpověď.
Tyto životní zkušenosti a zábavy v netradičním stylu, kterou společně s vašimi nejbližšími prožijete – nebudete nikdy litovat.pouta na ruce

Dvě hry – dvě záludné záhady

Úniková hra je vhodná zejména pro lidi, kterým je více než 15 let. Úroveň její složitosti je totiž vysoká a nebudete to mít (během ani jedné hry z nabídky) vůbec snadné. Samara je hra zaměřená na film Kruh, který všichni dobře znají. Jestli vás však zajímají všechny okolnosti kolem něho, podívejte se na tento snímek ještě z domova. Váš úkol bude spočívat ve vyřešení záhady ohledně zmizení kazety, která má na svědomí mnoho obětí.kniha a budík

Druhá záhada v nabídce místnosti Enigma se točí kolem detektivního příběhu. Hra s názvem Dvojitý agent prověří váš smysl pro záhadu kolem agenta, který něco schovával a možná právě proto je aktuálně nezvěstný. Prozkoumat budete muset všechny možnosti a rovněž nezapomínat na to, že nemůžete nikomu a ničemu věřit na sto procent.

  • Samotné řešení vás v závěru možná překvapí natolik, že zjistíte, jak náročnou práci mají všichni agenti a je jenom na vás, jestli si budete moct dokázat, že patříte mezi nich.

Nebude čas na to, abyste ho ztráceli

V únikové místnosti budete uzavřeni pouze nějaký čas. Limit, který budete mít k dispozici je 75 minut a nebude tedy čas na to, abyste promarnili jedinou minutu. Klíčem k vyřešení záhad je spolupracovat s týmem hráčů, kterých může být 2 – 5 a nenechat si ujít žádnou informaci, protože řešení budete mít na dosah ruky, pokud vám neunikne ani jeden detail.