Balte věci do pytlů – většina procedur levného stěhování Kladno se odehrává s pomocí kartonových beden, ale můžete využít i igelitových pytlů. Do nich se balí rychleji a také je dovnitř vidět, takže každý, kdo pytel ponese, s ním bude nakládat opatrně. Do pytlů patří hlavně lehčí textil, dobrou volbou je přebalit pytlem oblečení zavěšené na ramínkách, které se pak šetrně pokládá do stěhovacího vozu až úplně nahoru.

město Kladno

Rozdělte práci rovnoměrně – nezapomínejte na to, že stěhovací proces je náročná záležitost nejen do chvíle, kdy se na novém působišti octne poslední zabalená krabice a poslední kus nábytku. Čeká vás ještě vybalování a zútulňování nového prostředí a to bývá náročnější vzhledem k tomu, že vám již dochází síly a potřebovali byste naopak vysadit a odpočinout si. Pamatujte na to a snažte se rozdělit práci mezi všemi členy rodiny, aby byl každý za něco zodpovědný, a zároveň využijte služeb stěhovací firmy, která vám vypomůže s tím, co se vám zdá nad vaše síly, nebo by vám to těch sil příliš ubralo.

papírový karton

Je to například demontáž nábytku a jeho opětovné smontování – tyto práce se musí provést precizně, zodpovědně a s citem, stěhováci mají tuto činnost v popisu pracovní náplně poměrně běžně, mají navíc potřebné zkušenosti, teoretické znalosti, nářadí a pomůcky. Jsou navíc pojištění, tak nesou plnou odpovědnost za případné poškození nábytku, jeho zničení či ztrátu.

Jak s květinami – pokojové rostliny, zahradní výzdoba ve velkých květináčích, palmy ze zimní zahrady a další vzrostlé kusy se musí stěhovat velmi šetrně a přistupovat k nim s citem. Někdy tyto práce vyžadují speciální postupy a každá stěhovací firma by měla vědět, pokud máte v bytě či v domě větší počet rostlin. Musíte také brát ohled na roční období a chránit rostliny před mrazem nebo naopak před horkem a prudkým slunečním svitem. V létě se některé musí rosit a dbát na dostatečnou zálivku.